Zapraszamy na profesjonalne kursy motocyklowe.

 

 SZKOLIMY NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ MOTOCYKLISTÓW W TORUNIU.

 

Najwyższa zdawalność w Toruniu w minionym sezonie. 90 % naszych kursantów zdaje egzamin za pierwszym razem. Zapraszamy !

 

 

Już niedługo rozpoczynamy sezon motocyklowy 2021 !

Dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas obdarzyli nas zaufaniem.

 

Zachęcamy Państwa do rozpoczęcia kursu już teraz, aby cieszyć się prawem jazdy w pełni najbliższego sezonu motocyklowego.


 

Posiadamy wyłącznie NOWE POJAZDY

wyposażone w tzw. gmole,

które chronią kierującego podczas upadku.

 

 

POSIADAMY SPECJALISTYCZNY MIERNIK PRĘDKOŚCI.

 

NASZ MOTOROWER I MOTOCYKLE:

 

KAT. AM   Motorower ROMET ZK 50

KAT. A1    Motocykl HONDA CBF 125

KAT. A2    Motocykl SUZUKI GLADIUS ABS 48 KM

KAT. A      Motocykl SUZUKI GLADIUS ABS 72 KM

 

Miło nam jest Państwa poinformować, że nasz instruktor Krzysztof Sulkowski otrzymał w czerwcu 2010 r. nagrodę Dyrektora WORD w Toruniu- instruktor roku 2009/ 2010 w zakresie kat. A prawa jazdy i jest egzaminatorem państwowym m.in. w zakresie kat. AM, A1, A2 i A.

 

 

Zajmujemy się szkoleniem kandydatów na motocyklistów od 17 lat. Przeszkoliliśmy setki zadowolonych kursantów. Wielokrotnie uzyskaliśmy zdawalność na poziomie 100 % na podstawie oficjalnych statystyk Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu.


Każdy sezon motocyklowy to nowe wyzwania i plany. Już teraz zajęcia praktyczne (zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu miejskim) rejestrujemy przy użyciu specjalistycznej kamery. Zapis przebiegu zajęć będzie pomocny zarówno podczas analizy popełnionych błędów, a także będzie stanowił ciekawą pamiątkę z kursu prawa jazdy :)


Jazda w ruchu miejskim (podobnie jak na egzaminie państwowym) odbywa się przy wykorzystaniu drugiego pojazdu szkoleniowego (samochodu osobowego lub motocykla) mając zapewnioną łączność radiową. 


Oferujemy również możliwość odbycia kursu ekspresowego. Czas trwania zajęć praktycznych wynosi ok. 8-10 dni i jest zależny od dyspozycyjności kursanta. Uwzględniając czas trwania szkolenia teoretycznego istnieje możliwość odbycia całego kursu przez 2-3 tygodnie. Cena kursu ekspresowego wynosi 2200 zł. ZAPRASZAMY !


Informujemy Państwa, że średnia zdawalność za pierwszym podejściem do egzaminu praktycznego w zakresie kat. A prawa jazdy w OSK "START" w 2009 roku wyniosła 97,75 % (100 % w I półroczu oraz 95,5 % w II półroczu).
 

Analizując wyniki zdawalności ośrodków na terenie Torunia uzyskaliśmy kolejny raz najlepszy wynik, a obecny stopień trudności egzaminu jest wysoki w stosunku do innych kategorii prawa jazdy. O czym one świądczą ? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Państwu.Do zobaczenia w sezonie 2021:)